Ekonomia – dwie drogi

Obecnie, z punktu widzenia ekonomii, stoimy na rozdrożu, możemy iść w prawo lub w lewo. Po prawej stronie jest recesja i bessa na wszystkich giełdach świata. Jest tam też upadek większości krypto-walut. Po lewej stronie jest chaos, drukowanie pieniędzy, inflacja i bitcoin za 1 000 000 dolarów.

Prawa strona nikomu się nie podoba, choć jest sprawiedliwa. Ale często słyszałem, że nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Biedni stali by się jeszcze biedniejsi, a Amaryka i dolar spłaciły by swoje obligacje. Krypto-waluty wróciły by do swojej pierwotnej wartości czyli pizza za Bitcoina.

Po lewej jak już pisałem jest chaos, możliwe konflikty czy nawet wojny, fluktuacje na indeksach giełdowych i śmiech inwestorów posiadających krypto waluty. I wszystko wskazuje, że wygra chciwość i ta właśnie ta lewa strona.

Dlatego, bez względu na wynik rozdroża albo wynik średni czyli brak skrętu i pójście do przodu, proponuję zająć się czymś co sprawia przyjemność, a może przynieść profity z uczciwej pracy. Osobiście lubię programować, a jeszcze nie mam pracy więc zabieram się za zdobywanie punktów w HakerRank.

Ja`cOol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *